“Burada tüm fikirler özgürlükten ilham alır.“

Liberyus ailesi olarak uzman kadromuz ve profesyonel marka yönetim becerimizle markanızı bu pazarda en doğru şekilde konumlandırıp, süreci sizlerle beraber yönetiyoruz.

“Markanızın hak ettiği değer, sizin ona biçtiğiniz değer kadardır.”

Liberyus olarak doğru mesajı, doğru hedef kitleyle buluşturuyoruz ve güçlü markalar yaratıp var olan markaları güçlendiriyoruz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

+90 312 437 0 222

Mevcut ve potansiyel müşterilerinizin bir adım ötesine geçerek hizmet vermeye ve ürünlerinizi sunmaya hazır olmalısınız.

Dijital Pazarlama ve Dönüşüm hizmetimiz sayesinde bu süreci sağlam adımlarla gerçekleştirmeniz için Liberyus ailesi olarak her zaman yanınızda olacağız.

+90 312 437 0 222

Firmanızın veya projenizin sektörüne ve ruhuna en uygun tasarımları gerçekleştiriyor, kurumsal algınızı kuvvetlendirerek markanıza hakettiği değeri katıyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımı, Logo, antetli, Kartvizit, Afiş, Tasarımı, Billboard tasarımı vb tüm tasarımlarınızda markanıza en iyiyi sunmak için hayal ediyoruz.

+90 312 437 0 222

“Geleceği satın alabilecek tek şey bugündür. Bugün verdiğiniz doğru kararlar, gelecekte başarılarınızın temel taşı olacaktır…”

HADİ BAŞLAYALIM!” 

Küreselleşen dünyada artık benzer fikirlerin yer bulması gittikçe zorlaşıyor. Alternatiflerin arasından sıyrılabilmek ise sizin elinizde!

Marka danışmanlığı, dijital pr, sosyal medya ve itibar yönetimi, stratejik planlama, kampanya düzenleme, organizasyon, yazılım ve  grafik dizayn gibi çeşitli alanlarda destek vermek için sizin yanınızdayız.

Liberyus; genç, dinamik ve üretken yapısıyla bir fikir atölyesi olarak hizmet vermektedir. Tüm çalışmalarımızda yaratıcı fikirler üretip etkili uygulamalarla, markanızın ihtiyaçlarına çözüm olma konusunda kendimize güveniyoruz.

İşiniz için en doğru an, ŞU AN!

+90 (312) 437 0 222 / bilgi@liberyus.com

HADİ BAŞLAYALIM

HADİ BAŞLAYALIM!

+90 (312) 437 0 222 | bilgi@liberyus.com